goldenaj

Kolik váží zlatá cihla?

Jaká je hmotnost pravé zlaté cihly a jaká je pak cena takové cihly?

– otázku položil/a goldenaj ve čtvrtek, 4. září 2014

Reaguj · NahlásitHimel

Na trhu se zlatem existuje hned několik velikostí zlatých cihel. Ale mezi lidmi je nejznámější asi zlatá cihla s hmotností 400 oz (cca. 12,5 Kg), která se s oblibou objevuje v amerických filmech. Na trhu s ní pak většinou do styku přijdou profesionální obchodníci se zlatem.

Cena 400 oz zlaté cihly se pohybuje kolem 10 000 000 Kč. Její cena je závislá od aktuálního kurzu dolaru. Právě v dolarech se zlato obchoduje nejčastěji.

Obrázek k otázce: Kolik váží zlatá cihla?

Mezi lidmi jsou však populární i menší velikosti zlatých cihel. A to od slitků s hmotností 1 g, až do cihliček o hmotnosti 1 Kg.

Slitek o hmotnosti 1 g vyjde na cca. 800 Kč, cihlička o hmotnosti 1 Kg pak na přibližně 800 000 Kč.

Ale je třeba myslet na to, že tohle je cena na trhu. Pokud přijdete k obchodníkovi se zlatem, nakoupíte zlato dráž, protože se k ceně slitku bude počítat i obchodníkova mar­že.

– odpověděl/a Himel v pátek, 5. září 2014

+2  · Reaguj · Nahlásit


radek cz

Kolik zlatých cihel má náš stát?

– odpověděl/a radek cz ve čtvrtek, 30. října 2014

+13  · Reaguj · Nahlásit


iBoss

Těžko říct, kolik cihel má stát, ale podle http://www.dameradu.cz/…ma-nas-stat/ má ČNB ve svých rezervách něco přes 11 tun zlata.

Pokud by je měl stát v 400 oz cihlách, bylo by to něco přes 900 cihel. Ale nejspíš ho nemá jen v cihlách.

– odpověděl/a iBoss ve čtvrtek, 6. listopadu 2014

+2  · Reaguj · Nahlásit


Steffi.Schmidt

Tento produkt je vhodný při jakékoliv teplotě vody. Nicméně, teplota vody pod 10 stupňů není vhodna, jako jsou rybyktere nejsou schopen detektovat zápach obsažené v tomto výrobku. Operace návnady je založen na feromony, které jsou biologicky účinné látky, které působí v prvé řadě na chování, emoční a fyziologický stav jiných vzorků, o nichž je známo, že jsou ze stejného druhu. rybydynamit.com Dynamite Nebudete přemýšlet o tom, jak chytit rybu, ale o tom, jak dovézt úlovek domů! DO KONCE AKCE ZBÝVÁ: Ryba prostě nemá šance vyhnout se háčku. Není divu, že existuje výraz «rybí mozek », protože mozek u ryby nic moc, ale s instinktem sebezáchovy je u ní vše v pořádku.

– odpověděl/a Steffi.Schmidt v pátek, 6. července 2018

0  · Reaguj · Nahlásit


  e-mail nebude zveřejněn · Proč chceme e-mail?

formátuj odpovědi s Texy!

Související otázky a odpovědi

Kolik zlata má náš stát?

Jaké rezervy ve zlatě má náš stát?

Odpověď:

Ke konci roku 2012 Česká národní banka podle jejího vyjádření spravovala 11,5 tuny zlata. Vzhledem k klesající ceně zlata bude rezerva ČR spíše klesat.

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Jaký je rozdíl mezi valutou a devizou? Co to vlastně je?

Co jsou to devizy a valuty? Nějak s v tom ztrácím …

Odpověď:

Valuta (italsky „to, co platí“ od valere, platit) je pojem pro peníze zahraničních měn v hotovosti – ve formě mincí nebo bankovek. Bezhotovostním protějškem valuty je tzv. deviza. Deviza je bezhotovostní forma pohl ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Vyplatí se více Adsense nebo Sklik? Který vydělá víc?

Mám blog postavený na Wordpressu, který se věnuje hlavně novým autům a tipům pro tunery. Chci na blog hodit nějakou reklamu, ať mi to vydělá alespoň na hosting s doménou a uvažuju o Skliku nebo Adsense. Který z nich je lepší? Sklik nebo Adsense a ex ...

Odpověď:

Nejspíš máte na mysli Sklik Partner, což je obdoba Google Adsense od společnosti Seznam. A odpověď nebude jednoznačná, protože vždy je třeba to vyzkoušet. Ale s největší pravděpodobností ví ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Jak nejlépe vyleštit stříbro?

Máme doma po babičce sadu stříbrných příborů a už jsou krapet zašlé. Nemáte někdo tip jak jim navrátit původní lesk? Chodit někam ke zlatníkovi mi přijde jako hloupost.

Odpověď:

Normálně si kup tekutý čistič stříbra (http://www.vmd-drogerie.cz/…ekuty-190-ml). Online ho koupíš za 30 Kč, v nějakém DMku bude tak do 50ti Kč. Funguje lépe než babské rady na čištění stříbra. ...

Zobraz celou odpověď.

Čísla účtů úřadů pro zálohu na daň z příjmů?

Kde prosím najdu seznam čísel účtů finančních úřadů pro platbu zálohy na daň z příjmů?

Odpověď:

Číslo účtu pro platbu zálohy na daň z příjmů FO/PO je stejné jako číslo účtu pro platbu samotné daně. Bankovní účty pro daně z příjmů a jejich zálohy Název FÚ Daň z p ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nejnovější otázky a odpovědi