Pavlína Horáková

Jak se zbavit kvasných mušek?

Začaly se nám doma hrozně množit kvasné mušky, jsou úplně všude a člověk ani nemůže nechat na lince jahody, aniž by se jich vyrojily desítky.
Máte nějaký tip, jak se jich zbavit? Děkuju

– otázku položil/a Pavlína Horáková před více než rokem

Reaguj · NahlásitFoodiee

Zkoušeli jsme všechny možné triky jako ocet do sklenice, atp, ale nakonec se nám nejvíce osvědčila tahle věc.

Potřebujete skleničku s víčkem na závit (třeba od jogurtu), do skleničky dáte kousek ovoce (měsíček citrónu) a necháte skleničku s ovocem otevřenou někde v kuchyni. Jakmile do ní nalétají mušky, skleničku rychlým pohybem zavřeme víčkem (rychle proto, aby mušky nevylétaly) a jednoduše pak skleničkou zatřepeme, jako když barman připravuje koktejl. Kousek ovoce jednoduše mušky ve skleničce rozmáčkne :)

– odpověděl/a Foodiee před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


Pavel

Ja bych doporucil sklenici, do ktere nalijete vodu, vino (1:1) a par kapek Jaru. Vino je nalaka a Jar je zachyti a uz neodleti. Nam to doma funguje nejlepe.

– odpověděl/a Pavel před více než rokem

+2  · Reaguj · Nahlásit


  e-mail nebude zveřejněn · Proč chceme e-mail?

formátuj odpovědi s Texy!

Související otázky a odpovědi

Jak odstranit čáru přes stránku v Microsoft Word?

Podařilo se mi ve Wordu udělat v textu čáru oddělující text. Je to čára přes celou stránku a teď se jí nemůžu zbavit. Jak ji vymazat?

Odpověď:

Postup: umísti kurzor těsně nad čáru v horním menu (záložka Domů) vyber ikonu Ohraničení zvol Bez ohraničení Testováno v MS Word 2010. ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Jak zamaskovat cucflek?

Čauky, jak se mám zbavit cucfleku na krku? Máte nějaký trik?

Odpověď:

Ja bych ti radila hodne vitaminu B, ten regeneruje sliznici a potom cucflek nekolikrat denne chlad obkladem, pripadne mirne masiruj. Docasne samozrejme makeup!

Zobraz celou odpověď.

Jak na spam od DESCARTES Agency, s.r.o.?

Jak se mám zbavit spamových emailů od DESCARTES Agency, s.r.o.? Nikdy jsem se k odběru emailů od nich nikam neregistroval a pořád mi chodí nějaké nabídky na tábory či co. Nikde v mailu není odkaz na odhlášení a když jsem jim psala email ať to neděl ...

Odpověď:

Pokud SPAM posílají a nemají k němu souhlas, dopouští se protiprávního jednání. V tom případě doporučuji oznámit vše na Úřad pro ochranu osobních údajů. ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Co dělat při zánětu nosohltanu?

Poslední dobou mě hrozně trápí záněty nosohltanu a už nevím jak dál. Máte někdo nějaké „babské“ rady jak se toho zbavit, když už to přijde? Značka: Rychle a účinně.

Odpověď:

Pokud to máš virového původu, tak to budeš mít jako s rýmou. Moc tomu nepomůžeš. Takže hodně pij nechlazenou vodu nebo horký čaj, hodně lež, nebo lépe spi, kloktej něčím, co dezinfikuje (třeba Stopangin) a když budeš mít vyšší teplotu, dej si parale ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nejnovější otázky a odpovědi