Denisa

Kamarádka si chce koupit boty Nike Air Max které jsou 100% fejk a nechce mi to uvěřit. Jak ji mám přesvědčit aby se nenechala oklamat a nezaplatila za šunt?

Kamarádka si našla na internetu nějakou slečnu, která objednavá údajně pravé zboží odněkud z Asie a pak je přeprodává dál. Kamarádka od ní chce boty Nike Air Max za 1500 Kč, slečna z „obchodu“ jí tvrdí že jsou takhle levné, protože jdou rovnou od výrobce. Navíc boty už jsou na první pohled fejk. Snažila jsem se ji o tom přesvědčit ale nevěří mi, jak ji mám přesvědčit aby si je nekupovala a koupila si radši originál z obchodu?

– otázku položil/a Denisa před více než rokem

Reaguj · NahlásitRonnie

Ať si kamarádka přečte http://www.stylehunter.cz/…-air-max-90/, je tam pár tipů, proč nekupovat obuv, kde nemáte jasný důkaz původu obuvi.

V případě bot, ve kterých budete pravidelně chodit, bych se díval hlavně na zdravotní stránku věci.

Příběhy o tom, že jsou tenisky přímo od výrobce a proto jsou tak levné, jsou jedny z nejpoužívanějších stories prodejců padělků. Snaží se vzbudit v zákazníkovi dojem, že si kupuje totéž co na krámě v Queensu nebo ve Footlockeru, ale za půlku. Což je holý nesmysl. Vážně si kamarádka myslí, že gigant jako Nike by si nechali vynášet tenisky z fabriky, aby je mohla nějaká Češka prodávat někde na Aukru? Ne, opravdu takhle to nefunguje.

Pokud ji nevadí, že bude mit fakes (nebo „originály od výrobce“), tak ať se hlavně kamarádka zeptá na záruku a nechá si od dotyčné poskytnout minimálně IČ (každý kdo něco prodává ho musí mít) a Obchodní podmínky. Pokud bude tvrdit, že něco takového nemá, že to dělá jenom jako při výdělek bokem, ruce pryč. Znamená to totiž nulovou záruku a to by mohly boty taky po měsíci skončit v koši.

– odpověděl/a Ronnie před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


Jan K.

Už jen tím, že si skrze ilegální tržiště na internetu koupíte padělané tenisky z Číny, riskujete popotahování s policií. Navíc při obchodu hraje roli i třeba jen doručovací adresa, na kterou vám zboží objednané z problémového místa internetu dorazí. Vstupem na podobné teritorium riskujete (alespoň v Česku a většině civilizovaného světa) postih za napomáhání organizovanému zločinu.

Z článku http://www.lupa.cz/…hluboky-web/, tak bacha na to!

– odpověděl/a Jan K. před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


  e-mail nebude zveřejněn · Proč chceme e-mail?

formátuj odpovědi s Texy!

Související otázky a odpovědi

Svítící boty

Ahoj prosím nevíte kde bych sehnal boty se svítící podrážkou?:) Nějaké pěkné nike nebo něco podobného? :) díky

Odpověď:

Jako takové ty dětské blikající nebo fosforeskující?

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nike air max dámské?

Kde kupim damske air max thea nebo nejake podbne babske tesniky od Nike v Brně?

Odpověď:

Tak klasika můžeš mrknout na zahraniční eshopy a objednat nebo se stavit do Queensu nebo Footlockeru v Brně. Nebo objednat online a vyzvednout na prodejně, tohle myslím Queens dělá. http://www.queens.cz/airmaxy-damske/ http://www.queens.cz/airmaxy ...

Zobraz celou odpověď.

Nike Air Max 90 2007 GS - 345017120

Chci si koupit air maxy ale len mi pleas poradte sou to fake nebo original ? http://sk.takemore.net/…017120-96393?… ...

Odpověď:

dida: Když jsi objednal z takemore.net, máš nějaké reference? Chmielna jsou originální, jenom občas vázne komunikace.

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nike Air Max z takemore.net

Zdravím, ma někdo zkušenosti s obchodem takemore.net, obchod je i pro cz trh. Nabízí tam lunar90 infrared, vse vypadá, ze by mohlo byt original. Někdo naky info? Popřípadě zda se opravdu jedna o originální zboží?

Odpověď:

Taky by mě to zajímalo. Je to takový „zvláštní“ obchod. Podle infa jsou to Poláci, web jim běží v Německu, ale tváří se česky, nevím. Lunar90 Infrared už nejsou nejnovější release, o to je divnější že mají celkem hodně velikostí :/ Něčí zkušenost b ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Ministryoffashion.cz a prodej Nike Air Max 90

Dobrý den, ráda bych se poradila ohledně objednání páru bot Nike air max 90 (http://ministryoffashion.cz/…-s-4809.html) Viděla jsem je na jedné slečně, moc se mi zalíbily, ale váhám nad objednáním, aby nepřišly padělky. Předem děkuji za odpověď. Pře ...

Odpověď:

Obchod ministryoffashi­on.cz rozhodně nedoporučuji. Jsou to známí prodejci padělků! Ruce pryč.

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nejnovější otázky a odpovědi