Petr

Kde koupit sportovní pohár?

Ahoj,
potřebuji poradit s koupí sprotovního poháru na malou kopanou. Kde kupujete nejraději. Dostal jsem doporučení na http://www.pohary-bauer.cz, ale zajímá mě i váš názor.

– otázku položil/a Petr před více než rokem

Reaguj · NahlásitPavel R.

Zdravím,

já osobně se starám o fotbalovou přípravku a nedávno jsme organizovali vánoční turnaj. Sháněl jsem na nějaké sportovní trofeje a jak jsem projížděl internet, tak mi v poměru cena/kvalita připadal nejvýhodnější eshop od firmy Sabe – http://www.sportovnipohary.cz/. Doprava a kvalita v naprostém pořádku, takže za mě doporučuji tento eshop.

Pavel

– odpověděl/a Pavel R. před více než rokem

+1  · Reaguj · Nahlásit


  e-mail nebude zveřejněn · Proč chceme e-mail?

formátuj odpovědi s Texy!

Související otázky a odpovědi

Odkud je značka Asics?

Co je zač značka Asics?

Odpověď:

Asics je japonská značka. Je to vlastně zkratka anima sana in corpore sano což v překladu znamená ve zdravém těle, zdravý duch. A odkazuje to na sportovní kořeny značky.

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Kde koupit pytlík na boty Nike?

Nevíte, kde bych mohla koupit tenhle vak na tenisky od Nike? ...

Odpověď:

Jmenuje se to gymsack a koupíš ho téměř v každém sportu, který prodává Nike. Pokud chceš tuhle konkrétní barvu, tak zkus asi spíš trošku Googlovat, protože může jít o starší produkt, který už nebude. Ale nevím, v pytlících na boty ...

Zobraz celou odpověď.

Objednání bot Supra z ameriky

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neví, jak by to vypadalo kdybych si objednal boty z Ameriky -http://www.su­prafootwear.com/pro­ducts/SP75050/B­RW (Kolik by se platilo za dovoz apod…)

Odpověď:

Tak jo, moc díky, protože tady mě vyjdou ty boty na 3400 a to se mi moc dávat nechce no, ale když vidím, co by s tím bylo za „problémy“ + cena, tak nevím jestli nebude nejlepší si to koupit tady a připlatit si :D

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nejnovější otázky a odpovědi