František Lánský

Kde sehnat nejlevnější mobilní tarif s internetem?

Ahoj, platím každý měsíc přes 500 Kč u T-Mobile a mám pocit, že je to nějak moc. Mám tam 100 volných minut, 100 sms a 300 MB internetu. Teď jak koukám na ty neomezené tarify, tak mám pocit, že za ty peníze bych to měl mít neomezeně taky, ale já neomezený tarif nepotřebuju. Stejně to neprovolám a nepropíšu. Dá se sehnat něco, jako mám teď, ale levnější než za 500 Kč? Je mi jedno jestli to bude T-Mobile, Vodafone nebo O2.

Bohužel nemám nikoho ve velké firmě, aby mi nabídli nějaký výhodnější tarif, ale platit 500 Kč se mi už prostě nechce …

– otázku položil/a František Lánský před více než rokem

Reaguj · NahlásitAdam

Aktuálně je pro veřejnost asi nejvýhodnější tarif od Vodafone, který ho nabízí ve spolupráci s mBank. Tam si můžeš vybrat ze 3 tarifů.

Pro tebe by byl asi nejvýhodnější tarif za 300 Kč s DPH, kde máš 300 volných minut do všech sítí (z toho prvních 100 minut můžeš volat i do zahraničí), neomezené SMS a 300 MB internetu. Když pak těch 300 MB prosurfuješ, můžeš si za cca. 100 Kč znovu obnovit těch 300 MB. Bratru tedy za max. 400 Kč i s 600 MB internetem.

Pokud bys chtěl přece jenom neomezený tarif, nabízí mBankVodafone tarif za 599 Kč s DPH, kde máš neomezené volání (z toho 1 000 volných minut do zahraničí), neomezené SMS a 4,5 GB FUP na internet.

Jediná podmínka je, že smlouvu uzavřeš na 2 roky a po celou dobu to budeš platit z bankovního účtu mBank (ten je zcela zdarma a můžeš ho mít opravdu jenom na platbu toho telefonu).

Více info na http://www.mbank.cz/mvolani/.

Proslýchalo se, že k 31. 12. 2013 má tarif končit, ale zatím to tak nevypadá, takže to zkus využít.

– odpověděl/a Adam před více než rokem

+4  · Reaguj · Nahlásit


Jiří Nový

Nejlepší je, když jim zavoláš a pohrozíš, že chceš odejít. Nejdříve ti možná nic moc zajímavého nenabídnou, ale když budeš striktní a prostě začneš mluvit o výpovědi, určitě přijdou se zajímavou nabídkou.

Mě svého času dali slevu 50 % na všechno po dobu 24 měsíců. A šlo taky o T-Mobile.

– odpověděl/a Jiří Nový před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


Dědek

U O2 slevy nenabízí. Nechodte k nim. Ja ted od nich utíkam

– odpověděl/a Dědek před více než rokem

+1  · Reaguj · Nahlásit


Jiřina

Ahojky, já odešla po X letech od O2, jsem ted u VF a mám za 299,– Kč bez nějakého závazku na 2 roky, –100 minut, SMS do všech sítí neomezeně, 300 MB internet. Ovšem platila jsem volací jistinu 500,– Kč, kterou mě po 3 měsících vrátili.

Jen co jsem přešla, tak mě volali jestli nechci to samé ale 150 minut. Jenže bych musela být nový zákazník, nebo měnit číslo. Mě to stačí, minuty co neprovolám jdou do dalšího měsíce. Myslím si, že je to ucházející.

Někomu to je třeba málo, ale pro mě dost.

– odpověděl/a Jiřina před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


horak

Já jsem sehnal ten nejlevnější tarif u www.chcivolat.cz dobře poradily a pomohli mi vše zařídit. Díky nim jsme v rodině ušetřili cca skoro 700,– měsíčně na 3 telefonech, dokonce to zvládnou i bez smlouvy.

– odpověděl/a horak před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


Ivana

Vodafone má taky dobrý tarify,mám tam známou snad by něčí vymyslela,kdyžtak ji napište na vladimíra.vagnerova1@vodafone.com

– odpověděl/a Ivana před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


Ales

Ahojte, vidím ze zatím Vás tam jen stále vykoristují, to oni pánové od telefonik a spol dobre umí, navíc s trhem co povazují stále jeste za laika!! Pred nekolika lety zde ve Spanelsku to také delali, meli mezi sebou domluveny ceny a hrrr na spotrebitele jak na beránky! Nezli nepríjde do Ceska ze pár nepodplatitelných a podle zákona majíc nárok na 100% super sluzbu virtuálních spolecností co s bezkonkurencními cenami nestáhnou kalhoty tech trech silných dolú, budete stále platit jak mourovatí!! Já mám za 9,5€ (250korun)100min. zdarma kdekoli a 1GB internet, kdyz prejdete, jen malinké doplatky dle tarifu, nebo te upozorní aby sis treba za 2€ prodlouzil bud internet nebo minuty…a vse bez závazku!!! Takze musíme trochu hrrr na ne!!!, ze sou to zlodeji atd!!!, a zakriknot více do sveta at jim k nám prijdou pohrozit!! Ta moje se jmenuje SIMYO, a múzete si pohodove jen doma z internetu nebo telefonu sami nastavit na vasí stránce kolik a jak chcete tento mesíc utratit, navíc vám naskakuje kredit za nedoutracený tarif atd… skrátka bezva, plne a prátelsky otevreno k spotrebiteli!!! Zdravím a kricím Telefonická REVOLUCE!!!

– odpověděl/a Ales před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


Vašek

Ahoj. Asi nevyřeším problém Františka, který chce platit méně než 500,– Kč, i když … já platím 499,– Kč měsíčně a mám neomezený tarif (včetně SMS) a 1,5 GB dat na internet. Nemusím řešit zda zavolat, či nezavolat a i u internetu se mi ještě nestalo, že bych 1,5 GB dat překročil. Jediná nevýhoda byla smlouva na 12 měsíců, ale to už mám za sebou. Takže, kdo hledá, dá se najít i u nás relativně slušný tarif.

– odpověděl/a Vašek před více než rokem

+8  · Reaguj · Nahlásit


Tomas

Porovnání tarifů a to i těch podpultových mají tady :
http://cenyvolani.cz/…ratoru-v-cr/
Asni nejvýhodněji ted vychází tenhle – Tarif od O2 za 449,– Kč nabízí 1,5 GB DAT, volání a SMS neomezeně !
Je to neveřejný tarif , musí se o něj požádat.

– odpověděl/a Tomas před více než rokem

+4  · Reaguj · Nahlásit


Eva

Mám Neomezený tarif za 490,– do všech sítí volání zdarma plus internet od http://CenyVolani.cz

– odpověděl/a Eva před více než rokem

+2  · Reaguj · Nahlásit


Kuba

jen pro srovnání, mám od vodafone 1,6GB internet – 80kc mesicne, sms a volani za nejaky smesny halire… vetsinou platim 100–150 Kc / mesic. Bohuzel k takovemu tarifu se zrejme obycejny clovek nedostane, respektive, ja to mam pres kamarada, ktery mi to zaridil u nich v praci.

– odpověděl/a Kuba před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


David

Dobrý den
napište si pro nabídku na xchoose@email.cz neomezene volaní i volaní pro rodinu a firmy za vyhodné ceny. Není potřeba se uvazovat na roky. Na staří této nabídky nezaleží. Pište kdykoli.

– odpověděl/a David před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


stanislav kalát

Mam zajem o nab. pro rodinu .Děkuji.

– odpověděl/a stanislav kalát před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


  e-mail nebude zveřejněn · Proč chceme e-mail?

formátuj odpovědi s Texy!

Související otázky a odpovědi

Neomezený tarif s internetem?

Chtěl bych si zřídit nějaký neomezený tarif s velkým internetem, ale nechci platit 700. Kde seženu nějaký levnější tarif, kde bude alespoň 2 GB internetu a volání a SMS zdarma? Jsem teď u T-Mobile a platím kolem 400 Kč a když jsem byl na prodejně, ...

Odpověď:

Nejlevnější neomezený tarif včetně internetu už za 449,– Kč ! http://cenyvolani.cz/…bilni-tarif/ ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Jaký je nejlevnější mobilní tarif do alarmu?

Několik let do auto alarmu používám SIMku s tarifem Odepiš od Vodafone, ale teď jsem zjistil, že tarif zdražili z 10 Kč na 49 Kč za měsíc. Je sice hezké, že to má 400 volných minut, ale ty jsou mi v alarmu k ničemu. Co tedy místo něj? Ideálně něco ...

Odpověď:

Asi nejrozumnější varianta mobilního tarifu do GSM modulu pro alarm je tarif Na míru za nula. Výhoda pro Vás je, že nemusíte vůbec odcházet od Vodafonu, stačí zavolat na telefon 800 77 00 77 a domlu ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Telefonní číslo na Vodafone?

Nějak mi nejede web Vodafone a nemůžu najíž to jejich telefonní číslo na zákaznickou linky …

Odpověď:

Pro zákazníky Vodafone: *77 Pro ostatní z ČR: +420 800 77 77 77 Pro volání ze zahraničí: +420 776 977 100

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Jak sehnat co nejlevnější mobilní tarif ??

Jak sehnat co nejlevnější mobilní tarif ?? S alespoň 1 GB data, nejlépe neomezené volání a sms.

Odpověď:

Dobrý den, já mám neomezený tarif, neomezné volání a neomezené SMS do všech sítí plus 0,5 GB data za 490,– Kč. 1,5 GB myslím vyhází na 540,– Kč . Tarif mi u operátora domluvil : http://cenyvolani.cz/…bilni-tarif/ ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nejnovější otázky a odpovědi