Petruna

Kolik stojí výběr z bankomatu v Německu od České spořitelny?

Chystám se na Erasmus do Německa a nejsem si jistý, kolik mě bude stát výběr z bankomatu. Budu ho mít zadarmo jako když vybírám u nás?

– otázku položil/a Petruna před více než rokem

Reaguj · NahlásitPavel N.

Za jeden výběr zaplatíte 125 Kč. Bohužel v tomhle je Česká spořitelna opravdu drahá. Nabízí sice nižší poplatek pro výběry z bankomatů bank z Erste Group a to 6 Kč, ovšem v Německu žádnou banku ve skupině Erste Group nenajdete.

Buď se přestěhujte do Rakouska, kde působí Erste Bank, nebo změňte banku. :) Např. AirBank nabízí výběr zdarma, pokud máte jejich Velký Tarif. mBank pak výběr do 2 499 Kč za 35 Kč, nad tuhle částku pak úplně zdarma.

– odpověděl/a Pavel N. před více než rokem

0  · Reaguj · Nahlásit


Simča

Vyměň banku, Česká je hrozně drahá i pro studenty!

– odpověděl/a Simča před více než rokem

+1  · Reaguj · Nahlásit


  e-mail nebude zveřejněn · Proč chceme e-mail?

formátuj odpovědi s Texy!

Související otázky a odpovědi

Kdy se připisují peníze na účet mBank?

Kdy se mi připíšou peníze na účet v mBank?

Odpověď:

Pokud posíláš z mBank do mBank, tak ihned. V den kdy pošleš peníze do 13.00 se protistraně připíšou ještě ten den. Pokud posíláš peníze po 13.00, tak se příjemci peněz připíšou nejpozději druhý pracovní den. ...

Zobraz celou odpověď.

Kdy se narodil Adolf Hitler?

Který den slaví narozeniny, nebo by slavil narozeniny, A. Hitler?

Odpověď:

Adofl H. se narodil ještě v Rakousku-Uhersku ve městě Braunau am Inn a to 20. dubna 1889. Zemřel 30. dubna 1945 v Berlíně.

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Co je to refinancování hypotéky?

Co přesně znamená refinancovat hypotéku?

Odpověď:

Refinancování hypotéky je způsob, jak u Vaší stávající banky splatit najednou dluh/úvěr a zajistit si u banky jiné lepší úrokové podmínky. K refinancování dochází zpravidla v době ukončení fixace. Tvá stávající banka Vám nejspíš na další období ne ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Jaký je úrok na eMax Business od mBank?

Kolik je dneska úrok na podnikatelském účtu od mBank? Přemýšlím, že si jej založím pro s.r.o. a nějak nikde nemůžu najít úrokové sazby. Díky.

Odpověď:

V prvé řadě, mBank je takzvaná retailová banka, tedy banka, která se zaměřuje na nepodnikatelské subjekty. Z toho vyplívá, že podnikatelský účet pro s.r.o. si u mBank založit nemůžete. Produkt mBusiness je určen pouze pro OSVČ. Ale ...

Nejlépe hodnocená odpověď. Zobraz ji celou.

Nejnovější otázky a odpovědi